Job landing page header image

Podjetje Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o. je del mednarodnega koncerna z več kot 30-letno tradicijo. S štirimi različnimi lokacijami (Ljubljana, Maribor, Celje in Novo mesto) imamo eno izmed najširših poslovnih mrež med ponudniki kadrovskih rešitev in storitev zaposlovanja. V 17 letih smo zgradili dolgoročno partnerstvo z več kot 100 podjetji oziroma uporabniki naših storitev in obenem vzpostavili digitalno bazo z več kot 100.000 kandidati na slovenskem trgu. Naš uspeh temelji na usposobljenih, ciljno usmerjenih in inovativnih zaposlenih. Če ste natančni in iznajdljivi in vas delo v računovodstvu veseli, vas vabimo, da se nam pridružite kot:

Knjigovodja (m/ž) v Ljubljani

Lokacija: Ljubljana

Prijavi se zdaj

Vaše naloge

Pričakujemo

Nudimo

Nudimo vam podjetniško kulturo, ki temelji na strokovnem timu sodelavcev in načelih močnega partnerstva. Pomagamo vam pri uresničevanju vizije in zastavljenih ciljev ter omogočamo samostojno delo, ki vodi v lasten razvoj vaših organizacijskih, vodstvenih in kadrovskih potencialov. Naše bistvene vrednote, ki jih dejansko tudi živimo so: zaupanje, zanesljivost, bližina in dinamika.
Prijavite se s klikom na 'Prijavi se zdaj'.
Prijava naj vključuje vaše kontaktne podatke (tel. številka, email) in življenjepis.

Še niste povsem prepričani? Potem pokličite Lucijo Ozimek, Trenkwalder svetovalko za kadre, na 030 710 350.
Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o., Leskoškova 9d, 1000 Ljubljana
Novo iskanje dela >