Podrobnosti delovnega mesta

2024.10.24

Voznik (m/ž) v Beli krajini

Nudimo

  • stabilna in dolgoročna zaposlitev v podjetju z dolgoletno tradicijo, visoko prepoznavnostjo ter ugledom na mednarodnih trgih, ki je eno izmed najhitreje rastočih v regiji,
  • enoizmensko delo v dopoldanskem času,
  • odlične možnosti za izobraževanje, osebni ter strokovni razvoj in izmenjave izkušenj v mednarodni korporaciji,
  • možnost koriščenja počitniških kapacitet v Termah Olimia in Termah Čatež, skupaj z brezplačnimi wellness programi,
  • popuste za fitness, masaže in počitniške aranžmaje.

Iščemo odgovornega in zanesljivega voznika tovornjaka za prevoz materiala znotraj Slovenije ter občasne poti na Hrvaško in v Bosno in Hercegovino. Če imate izkušnje z vožnjo tovornih vozil, ste pripravljeni pomagati pri nakladanju in razkladanju, vas vabimo k prijavi.

Vaše naloge

  • razvoz blaga po delovnih nalogih,
  • pomoč pri nakladanju in razkladanju materiala na vozilo,
  • vodenje predpisanih evidenc.

Pričakujemo

  • zaključeno IV. stopnjo izobrazbe ali zaključena poklicna šola za upravljanje vozil,
  • izpit C kategorije ter koda 95,
  • izpit za viličarja,
  • zaželene predhodne izkušnje na podobnih delovnih mestih (niso pogoj).

Referenčna številka

a0tbI000008V4cEQAS

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj

Podrobnosti

  • Ljubljana

  • Polni delovni čas

  • Prodaja / Razvoj poslovanja, Podpora uporabnikom / Skrb za stranke

Mia Perković