Podrobnosti delovnega mesta

2024.10.23

Top služba

Pakiranje kruha (m/ž) na Viču

Nudimo

  • delo za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
  • konkurenčno plačilo,
  • visoko plačilo regresa in izplačilo božičnice v primeru poslovne uspešnosti,
  • izplačilo malice 7,96€ na dan prisotnosti in 100% povrnjena cena karte javnega prevoza,
  • možnost koriščenja počitniških kapacitet,
  • uvajanje in priložnost za priučitev na delovno mesto,
  • urejeno delovno okolje.

Priznano slovensko podjetje v svojo ekipo vabi več posameznikov za pakiranje kruha. Ponujamo vam konkurenčno plačilo in urejeno delovno okolje.

Naj bo letošnja jesen čas za nove karierne uspehe!

Vaše naloge

  • delo v proizvodnji kruha,
  • pakiranje pekovskih izdelkov,
  • skrb za urejenost delovnega mesta,
  • ostala dela po navodilih vodje.

Pričakujemo

  • zaželene izkušnje z delom v proizvodnji,
  • pripravljenost na dvoizmensko delo (7-14 ali 10-17 in 14-21 ali 16-23),
  • obvezno razumevanje slovenskega jezika,
  • odgovornost, pripravljenost na timsko delo.

Prijavite se s klikom na »Prijavite se zdaj«.

Prijava naj vključuje vaše kontaktne podatke (tel. številka, e-naslov) in kratek opis vaših delovnih izkušenj in znanj

Za dodatne informacije vam je na voljo svetovalka za kadre Mateja Urevc na telefonski številki 030 480 960 ali na 01 54 74 352.

Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o., Leskoškova 9e, 1000 Ljubljana.

Referenčna številka

a0tbI000008SaIbQAK

Potrebujete osvežitev?

Obiščite našo stran za izdelavo življenjepisa in ustvarite svoj življenjepis po meri še danes!

Prijavite se zdaj

Podrobnosti

  • Ljubljana

  • Polni delovni čas

  • Proizvodnja

Delite to delovno mesto

Vprašajte svojega svetovalca/ko za kadre

Mateja Urevc

Stopite v stik z mano