Podrobnosti delovnega mesta

2024.10.16

Top službaOdlično podjetje

Prodajalec v pekarni (m/ž) v Ljubljani

Nudimo

  • pogodba za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
  • dvoizmenski delovni čas,
  • uvajanje in priložnost za priučitev na delovno mesto,
  • izplačilo božičnice in nadpovprečno izplačilo regresa,
  • najvišje izplačilo malice,
  • delo v prijetnem kolektivu,
  • možnost koriščenja počitniških kapacitet,
  • urejeno delovno okolje.

Jesen je pravi čas za nove priložnosti!

Za našega naročnika iščemo zanesljivo in motivirano osebo za delo v pekarni/trgovini.

Ponujamo vam stabilno zaposlitev v uglednem podjetju ter ugodnosti, kot so božičnica in nadpovprečen regres. Pridružite se prijetnemu kolektivu in izkoristite to priložnost!

Vaše naloge

  • zlaganje in sortiranje blaga,
  • delo na blagajni,
  • priprava prodajnega prostora,
  • svetovanje strankam,
  • pomoč peku,
  • ostala dela po navodilih vodje.

Pričakujemo

  • izkušnje z delom v pekarni ali živilski trgovini predstavljajo prednost,
  • lasten prevoz (zaradi zgodnjega pričetka dela),
  • znanje iz strežbe je zaželeno (zaradi kuhanja kave),
  • pripravljenost na 6-dnevni delavnik,
  • komunikativnost, odgovornost, samostojnost, prilagodljivost.

Prijavite se s klikom na »Prijavite se zdaj«.

Prijava naj vključuje vaše kontaktne podatke (tel. številka, e-naslov) in kratek opis vaših delovnih izkušenj in znanj

Za dodatne informacije vam je na voljo svetovalka za kadre Mateja Urevc na telefonski številki 030 480 960 ali na 01 54 74 352.

Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o., Leskoškova 9e, 1000 Ljubljana.

Referenčna številka

a0tbI000008EWuuQAG

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj

Podrobnosti

  • Ljubljana

  • Polni delovni čas

  • Podpora uporabnikom / Skrb za stranke

Mateja Urevc