Podrobnosti delovnega mesta

2024.10.17

Top službaOdlično podjetjeDopoldanska izmena

Specialist za kadrovske storitve in obračun plač (m/ž) v Kranju

Nudimo

  • zaposlitev za določen čas 1. leta s 6 mesečenim poskusnim delom (nadomeščanje porodniške odsotnosti),
  • zaposlitev v vodilnem mednarodno priznanem podjetju,
  • hibridno delo in stimulativno nagrajevanje,
  • priložnost za nadgrajevanje znanja ter pridobivanje dragocenih mednarodnih izkušenj,
  • spremljanje in podporo v času uvajalnega obdobja,
  • možnost vključitve v dodatno pokojninsko in nezgodno zavarovanje.

Iščemo dinamično osebo, ki bo prevzela koordinacijo HR procesov v uspešnem mednarodnem podjetju. Si želite graditi kariero v podjetju, ki je eden od vodilnih proizvajalcev pnevmatik v JV Evropi?

Sprejmite nov izziv in bodite del velike zgodbe. Povežite se z nami!

Vaše naloge

  • načrtovanje števila zaposlenih za Jugovzhodno Evropo: posodabljanje kadrovskih podatkov in sodelovanje s HR poslovnimi partnerji,
  • upravljanje letnih in četrtletnih bonusov za Jugovzhodno Evropo: napovedi, izračuni, odobritve in priprava podatkov za plače,
  • podpora HR administraciji: vnos sprememb, obdelava transakcij, spremembe plačnih razponov, povečanje plač,
  • izvajanje kontrol: pregled podatkov in skladnosti med HR sistemi,
  • priprava različnih kadrovskih poročil.

Pričakujemo

  • univerzitetno ali visokošolsko izobrazbo,
  • 1 3 let izkušenj na kadrovskem področju,
  • prednost predstavljajo izkušnje v mednarodnem okolju,
  • sposobnost učinkovitega načrtovanja in obvladovanja več nalog hkrati,
  • dobra digitalna pismenost in natančnost,
  • dobre organizacijske in komunikacijske veščine v slovenskem in angleškem jeziku,
  • napredno poznavanje MS Office orodij (Excel).

Prijavite se s klikom na »Prijavite se zdaj«.

Prijava naj vključuje vaše kontaktne podatke (tel. številka, e-naslov) in življenjepis

Za dodatne informacije vam je na voljo svetovalka za kadre Mateja Urevc na telefonski številki 030 480 960.

Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o., Leskoškova 9e, 1000 Ljubljana.

Referenčna številka

a0tbI0000084uiAQAQ

Potrebujete osvežitev?

Obiščite našo stran za izdelavo življenjepisa in ustvarite svoj življenjepis po meri še danes!

Prijavite se zdaj

Podrobnosti

  • Kranj

  • Polni delovni čas

  • HR

Delite to delovno mesto

Vprašajte svojega svetovalca/ko za kadre

Mateja Urevc

Stopite v stik z mano