Podrobnosti delovnega mesta

2024.10.17

Delavec za lažja dela v proizvodnji (m/ž) na Koroškem

Nudimo

  • zaposlitev za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
  • dela proste vikende,
  • možnost napredovanja po plačilnih razredih,
  • urejeno delovno okolje in organizirano malico v podjetju,
  • usposabljanje in uvajanje po programu za novo zaposlene – mentorstvo,
  • dinamično okolje z možnostjo strokovnega izpopolnjevanja in dodatnega izobraževanja,
  • sofinanciranje organiziranih vadb, obiskov fitnes centrov in še mnoge druge aktivnosti,
  • božično obdarovanje otrok zaposlenih, novoletna darila za zaposlene ipd..

Iščete zaposlitev in ste natančni, imate ročne spretnosti ter oster vid? Za podjetje na Koroškem iščemo motivirane in odgovorne osebe za takojšnjo zaposlitev!

Vaše naloge

  • delo na različnih delovnih mestih v proizvodnji,
  • izvajanje operacij po tehnološkem postopku,
  • izvajanje avto kontrole,
  • ukrepanje v primeru ugotavljane neskladnosti, sproženje preventivnih in korektivnih ukrepov,
  • posredovanje informacij o zastojih in drugih posebnosti nadrejenim,
  • opravljanje ostalih nalog po navodilu nadrejenega.

Pričakujemo

  • zaključeno poklicno šolo ali OŠ z delovnimi izkušnjami,
  • pripravljenost na delo v dveh izmenah,
  • pripravljenost na normirano delo,
  • dobre ročne spretnosti,
  • delovne in natančne kandidate.

Prijavite se s klikom na 'Prijavite se'.

Prijava naj vključuje vaše kontaktne podatke (tel. številka, email) in življenjepis

Še niste povsem prepričani? Potem pokličite Trenkwalder svetovalko za kadre, Urško Rižnar na 02 23 48 260 ali na 030 616 586

Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o., Žolgarjeva 19, 2000 Maribor

Referenčna številka

a0tbI0000081aHuQAI

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj

Podrobnosti

  • Mežica

  • Polni delovni čas

  • Proizvodnja

Urška Rižnar