Podrobnosti delovnega mesta

2024.10.21

MednarodnoTop služba

Sodelavec za podporo strankam BMW (m/ž) v Budimpešti

Nudimo

  • priložnost, da postaneš ključen član mednarodne ekipe, ki je odgovorna za stranke BMW Slovenija,
  • konkurenčno plačilo, dodatek za uspešnost in ostale ugodnosti za zaposlene,
  • strukturirano enomesečno usposabljanje, ki te bo popeljalo v svet BMW-ja,
  • relocation package – finančni paket ob selitvi in podporo pri iskanju nastanitve v Budimpešti,
  • delo v modernih pisarnah v Budimpešti in možnost dela od doma,
  • stabilno, zanesljivo in nenehno razvijajoče se poslovno okolje.

Si želiš svojo kariero nadgraditi z izkušnjo v tujini? Kontaktno-servisni center za BMW išče zavzeto in komunikativno osebo, ki se jim bo pridružila v pisarnah v Budimpešti. Ne zamudi priložnosti in nam hitro pošlji svoj CV v angleškem jeziku!

Vaše naloge

  • obravnava e-poštnih sporočil, odgovarjanje na telefonske klice in reševanje zahtevkov BMW-jevih (večinoma slovenskih) strank,
  • zbiranje dodatnih informacij glede zahtevkov pri pristojnih službah in drugih strokovnjakih v BMW Group Slovenija,
  • priprava odgovorov na zahtevke,
  • skrb za vzdrževanje dobrih odnosov s strankami,
  • obveščanje obstoječih strank o različnih marketinških akcijah in dogodkih ter skrb za zadovoljstvo strank.

Pričakujemo

  • zaključeno vsaj V. stopnjo izobrazbe,
  • odlično znanje slovenskega jezika (rojeni govorec slovenščine) in zelo dobro znanje angleščine,
  • zaželene izkušnje z delom v klicnem centru (štejejo tudi relevantne študentske izkušnje),
  • dobro poznavanje MS Office programov,
  • dobro razvite komunikacijske sposobnosti in usmerjenost k zagotavljanju zadovoljstva strank.

Prijava naj vključuje tvoje kontaktne podatke (tel. številka, email) in življenjepis v angleškem jeziku.

Še nisi povsem prepričan? Ne skrbi! Ekipa v Budimpešti ti bo na voljo za usmeritve pri iskanju namestitve, predviden pa je tudi finančni paket, ki ti bo olajšal začetek bivanja v tujini.

Za več informacij pokliči Trenkwalder svetovalko za kadre Katarino Matko na 040 573 422.

Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o., Ulica Ambrožiča Novljana 5, 1000 Ljubljana

Referenčna številka

a0tbI000007uzmLQAQ

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj

Podrobnosti

  • Budimpešta

  • Polni delovni čas

  • Podpora uporabnikom / Skrb za stranke

Katarina Matko