Podrobnosti delovnega mesta

2024.10.08

Top služba

Samostojni strokovni sodelavec v računovodstvu (m/ž) v Ljubljani

Nudimo

  • zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo,
  • možnost financiranja izobraževanj, tečajev in strokovnih seminarjev,
  • nadpovprečen regres in dober finančni paket,
  • delo v okolju, kjer sta skrb za zdravje ter usklajenost dela in družinskega življenja pomembni vrednoti,
  • fleksibilen delovni čas,
  • napitki vseh vrst in sveže sadje 1× tedensko v poslovni prostorih.

Ste v iskanju odlične karierne priložnosti v stabilnem in prijetnem delovnem okolju?

Naš naročnik je podjetje, ki se osredotoča na izvedbo celostnih inženirskih projektov. Njihovo poslanstvo je zaznamovano s profesionalnim odnosom do sodelavcev in poslovnih partnerjev. Skozi 30-letno zgodovino so vzpostavili trdne partnerske vezi in postali ena izmed vodilnih inženirskih družb v Sloveniji.

Vaše naloge

  • izvajanje plačilnega prometa, knjiženje izpiskov in kompenzacij,
  • knjiženje prejetih in izdanih faktur,
  • priprava dokumentacije za revizijo,
  • obračun DDV-ja,
  • sodelovanje pri pripravi bilance in poslovnih poročil z zunanjim računovodskim servisom,
  • sodelovanje z bankami,
  • poročanje FURS,
  • pregled nad terjatvami ter izdaja opominov,
  • druga računovodska dela.

Pričakujemo

  • izobrazba vsaj VI. stopnje ekonomske smeri,
  • vsaj 5 let delovnih izkušenj s knjigovodskimi deli,
  • poznavanje programov MS Office,
  • želja po nadaljnjem razvoju in poglabljanju znanj,
  • poznavanje slovenskih računovodskih standardov, pravilnikov in zakonskih predpisov,
  • samostojnost, organiziranost in usmerjenost v iskanje izboljšav ter rešitev.

Prijavite se s klikom na »Prijavi se zdaj«. Prijava naj vključuje vaše kontaktne podatke (tel. številka, e-naslov) in življenjepis z opisom vaših delovnih izkušenj in znanj.

Za več informacij pokličite Trenkwalder svetovalko za kadre Lucijo Ozimek na 030 710 350.

Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o., Ulica Ambrožiča Novljana 5, 1000 Ljubljana.

Referenčna številka

a0tbI000007sYlSQAU

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj

Podrobnosti

  • Ljubljana

  • Polni delovni čas

  • Računovodstvo / finance

Lucija Ozimek