Podrobnosti delovnega mesta

2024.10.11

Top službaDopoldanska izmena

Avtodiagnostik (m/ž) v Ljubljani

Nudimo

  • zaposlitev za nedoločen čas s 4-mesečno poskusno dobo,
  • enoizmenski delovni čas (8h - 16h) s prostimi vikendi in prazniki,
  • konkurenčno plačilo z dodatnim stimulativnim delom glede na uspešnost,
  • dodatna izobraževanja za popravilo baterij (v slovenskem jeziku),
  • popust pri nakupu vozila in boljši leasing pogoji,
  • dovoljena konkurenčna dejavnost v prostem času in možnost nakupa nadomestnih delov po nabavni ceni,
  • moderno opremljeno delavnico (pozimi gretje, poleti klima),
  • dinamično delo v povezani, sproščeni in uspešni ekipi.

Pridružite se sproščeni in povezani ekipi avtodiagnostikov, kjer delo poteka v eni izmeni (8h - 16h), vikendi in prazniki pa so prosti.

Poleg konkurenčnega plačila in stimulativnih nagrad, vam bo podjetje nudilo še popust pri nakupu vozil, dodatna izobraževanja ter delo v moderni delavnici.

Če iščete priložnost za rast in uspeh, ste vabljeni k prijavi!

Vaše naloge

  • izvajanje servisnih del za vsako posamezno vozilo s pomočjo naprave ELSA,
  • ovrednotenje stanja vozila in ozaveščanje servisnega svetovalca ali servisnega mojstra,
  • posredovanje reklamacij servisnemu mojstru oz. servisnemu svetovalcu,
  • izpolnjevanje in preverjanje dokumentacije (delovni nalog ipd.),
  • izvajanje diagnoz in končnih preverjanj,
  • izvajanje obračuna oz. zaključka delovnega naloga,
  • zagotavljanje reda in čistoče v sprejemu servisa,
  • opravljanje drugih del in nalog.

Pričakujemo

  • izobrazbo smeri avtomehanik, avtoserviser ali primerljive smeri,
  • zaželene vsaj 3-letne izkušnje v avtoservisni dejavnosti,
  • prednost predstavljajo izkušnje s popravili vozil znamk VW, Audi in Seat,
  • vozniški izpit B kategorije,
  • računalniško pismenost,
  • pripravljenost na udeležbo na dodatnih izobraževanjih,
  • samostojnost, odgovornost, natančnost in timska naravnanost.

Prijavite se s klikom na »Prijavite se zdaj«.

Prijava naj vključuje vaše kontaktne podatke (tel. številka, e-naslov) in življenjepis

Za dodatne informacije vam je na voljo svetovalka za kadre Mia Perković na telefonski številki 040 573 417.

Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o., Leskoškova 9e, 1000 Ljubljana.

Referenčna številka

a0tbI000007JJXgQAO

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj

Podrobnosti

  • Ljubljana

  • Polni delovni čas

  • Vzdrževanje

Mia Perković