Podrobnosti delovnega mesta

2024.10.14

Odlično podjetjeNastanitev

Mehatronik železniških vozil (m/ž) v Švici

Nudimo

  • urejeno delovno dovoljenje,
  • konkurenčno plačilo, prilagojeno znanju, strokovnosti in izkušnjam,
  • 5 tednov dopusta na leto,
  • dodatke za delo ob vikendih in nočno delo (25%),
  • plačano malico ali obrok v podjetju,
  • pomoč pri iskanju namestitve,
  • popuste na družinska in mednarodna potovanja,
  • možnost napredovanja.

Dobrodošli v svet moderne železniške tehnologije, kjer so potniki deležni vsakdanjih inovacij.

Če vas zanimajo napredne tehnološke rešitve in si želite pridobiti izkušnje v mednarodnem okolju, se pridružite skupini strokovnjakov iz Švice! Švicarska železniška družba BLS AG k sodelovanju vabi posameznike, ki si želijo delati v okolju, kjer se vsak dan prepletajo znanja mehanike, elektrike, elektronike in pnevmatike.

Vaše naloge

  • analiza napak in izvajanje zahtevnih popravkov na vozilih in njihovih komponentah,
  • opravljanje vzdrževalnih del in izvajanje popravil na potniških vlakih,
  • zbiranje podatkov o vzdrževalnih delih in priprava poročil ter poročanje o napakah,
  • načrtovanje, obdelava in popravki vozil v servisu.

Pričakujemo

  • vsaj IV. stopnjo izobrazbe tehnične smeri,
  • tekoče znanje nemškega jezika (nivo B1),
  • pripravljenost na selitev v Švico,
  • uporabo računalniških orodij,
  • pripravljenost na večizmensko delo in delo ob vikendih,
  • tehnično naravnanost, motiviranost in sposobnost učinkovitega dela v skupini.

Referenčna številka

a0tbI0000077H3JQAU

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj

Podrobnosti

  • Bern

  • Polni delovni čas

  • Fizično delo, Logistika / Transport, Vzdrževanje

Lucija Ozimek