Podrobnosti delovnega mesta

2024.09.16

Skladiščnik - enoizmensko delo (m/ž) v Mariboru

Nudimo

  • pogodba za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
  • uvajanje in priložnost za priučitev na delovno mesto,
  • možnost dodatnih izplačil na podlagi uspešno opravljenega dela,
  • regres v višini 1700 EUR,
  • izplačilo božičnice,
  • možnost koriščenja počitniških kapacitet,
  • brezplačno parkirno mesto,
  • urejeno delovno okolje.

Zakorakajte v jesen z novimi priložnostmi za zaposlitev in postanite del uspešnega pekarskega podjetja! Iščemo motiviranega skladiščnika, ki si želi takojšnje zaposlitve. Ponujamo vam enoizmensko delo v dinamičnem delovnem okolju, proste vikende in praznike. Prijavite se takoj!

Vaše naloge

  • skladiščenje in komisioniranje blaga,
  • nalaganje surovin, embalaže in končnih izdelkov,
  • skrb za urejenost skladišča,
  • občasno upravljanje z viličarjem,
  • izvajanje drugih nalog po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo

  • zaključena vsaj osnovnošolska izobrazba,
  • vozniški izpit B kategorije ali urejen prevoz na delovno mesto,
  • komunikativnost, prijaznost in timska usmerjenost,
  • samostojnost in odgovornost.
  • pripravljenost za učenje in pridobivanje novih znanj v okviru delovnega mesta.

Prijavite se s klikom na »Prijavite se«.

Prijava naj vključuje vaše kontaktne podatke (tel. številka, e-naslov) in kratek opis vaših delovnih izkušenj in znanj.

Za dodatne informacije smo vam na voljo Trenkwalder svetovalke na telefonski številki 02 23 48 266 ali 030 210 036.

Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o., Žolgarjeva ulica 19, 2000 Maribor.

Referenčna številka

a0tbI000006iP2TQAU

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj
Podrobnosti
  • Maribor

  • Polni delovni čas

  • Logistika / Transport, Proizvodnja

Jasmina Murko

Stopite v stik z mano

Priporočila