Podrobnosti delovnega mesta

2024.09.13

Top službaDopoldanska izmena

Vzdrževalec - elektrikar (m/ž) na Vrhniki

Nudimo

  • pogodbo za nedoločen čas, s poskusno dobo 2 mesecev,
  • enoizmenski delovni čas od ponedeljka do petka,
  • dodatno pokojninsko zavarovanje,
  • urejeno delovno okolje v prijetnem kolektivu,
  • možnost koriščenja počitniških kapacitet.

Pridružite se enemu izmed vodilnih podjetij v prehranski industriji! Iščemo zavzeto in odgovorno osebo, ki bo postala del sproščene in povezane ekipe.

Če iščete enoizmensko delo od ponedeljka do petka, vas vabimo, da se prijavite!

Vaše naloge

  • samostojno izvajanje elektro preventivnih posegov po planu,
  • sodelovanje z vodjem vzdrževanja pri preventivnih pregledih,
  • operativno vodenje in izvajanje vseh elektro vzdrževalnih del in odpravljanje morebitne okvare na elektro avtomatiki,
  • samostojno napeljevanje enostavnejših elektro instalacij,
  • zagotavljanje zalog specifično elektro rezervnih delov in delovnih pripomočkov za potrebe proizvodnje,
  • zagotavljanje nemotenega dela elektro razdelilcev in instalacije po nalogu vodje vzdrževanja,
  • izvajanje drugih nalog in opravil po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo

  • najmanj 1 leto izkušenj na enakih ali podobnih delovnih mestih,
  • komunikativnost in prijaznost,
  • timsko usmerjenost,
  • samostojnost in odgovornost.

Prijavite se s klikom na »Prijavite se zdaj«.

Prijava naj vključuje vaše kontaktne podatke (tel. številka, e-naslov) in kratek opis vaših delovnih izkušenj in znanj

Za dodatne informacije vam je na voljo svetovalka za kadre Mia Perković na telefonski številki 040 573 417 ali na  01 54 74 352.

Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o., Leskoškova 9e, 1000 Ljubljana.

Referenčna številka

a0tbI000006iGVjQAM

Potrebujete osvežitev?

Obiščite našo stran za izdelavo življenjepisa in ustvarite svoj življenjepis po meri še danes!

Prijavite se zdaj
Podrobnosti
  • Vrhnika

  • Polni delovni čas

  • Proizvodnja

Delite to delovno mesto

Vprašajte svojega svetovalca/ko za kadre

Mateja Urevc

Stopite v stik z mano

Priporočila