Podrobnosti delovnega mesta

2024.09.16

Skladiščnik - viličarist (m/ž) v Ljubljani

Nudimo

  • zaposlitev za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
  • dodatna stimulativna plačila,
  • prosti vikendi,
  • maksimalen regres in izplačilo 13. plače,
  • organizirani pikniki in druženja,
  • kvalitetno uvajanje na delovnem mestu.

Pogoj za sklenitev pogodbe o zaposlitvi je tudi lastnoročno podpisana izjava kandidata o nekaznovanosti, ki jo je potrebno dostavili skupaj z dokumentacijo za zaposlitev.

Iščete stabilno zaposlitev s prostimi vikendi? Si želite postati del večjega svetovno priznanega logističnega podjetja?

Nimate opravljenega izpita za viličarja? Brez problema, organizira vam ga podjetje.

V prostorih v okolici Ljubljane - Sneberja zaposlujejo osebe za opravljanje dela v skladišču.

Vaše naloge

  • sprejemanje, nakladanje, razkladanje in izdajanje blaga in opreme,
  • lažja fizična dela (primerna tudi za ženske),
  • vodenje evidence in druge dokumentacije o blagu,
  • komisioniranje, vzdrževanje in čiščenje skladišča ter okolice.

Pričakujemo

  • zaželene delovne izkušnje v skladišču,
  • opravljen izpit B kategorije,
  • zaželene izkušnje z upravljanjem viličarja,
  • pripravljenost na dvoizmensko delo med tednom (3ih-11ih ter 11ih-19ih),
  • pripravljenost na delo v timu.

Prijavite se s klikom na »Prijavite se zdaj«.

Prijava naj vključuje vaše kontaktne podatke (tel. številka, e-naslov) in kratek opis vaših izkušenj

Za dodatne informacije vam je na voljo svetovalka za kadre Mia Perković na telefonski številki 040 573 417.

Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o., Leskoškova 9e, 1000 Ljubljana.

Referenčna številka

a0tbI000006XGddQAG

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj
Podrobnosti
  • Ljubljana

  • Polni delovni čas

  • Logistika / Transport

Mia Perković

Stopite v stik z mano

Priporočila