Podrobnosti delovnega mesta

2024.10.17

Lakirec (m/ž) v okolici Celja

Nudimo

  • možnost takojšnje zaposlitve,
  • pogodbo za določen čas z možnostjo dolgoročne zaposlitve,
  • možnost osebnega razvoja,
  • urejene delovne pogoje.

Mlado in uspešno podjetje, ki izdeluje plastične izdelke in polizdelke, vabi k prijavi kandidate, ki so pripravljeni na izzive, si želijo novih znanj in si upajo. V kolikor vas zanima delo v mladem in dinamičnem okolju, vas vabimo k prijavi.

Vaše naloge

  • prevzem delovnih nalogov in materialov za delo,
  • priprava predmetov dela,
  • lakiranje enostavnejših izdelkov,
  • uporaba ročnih transportnih sredstev,
  • evidentiranje količine izdelanih proizvodov.

Pričakujemo

  • sposobnost vodenja odpreme dokumentacije,
  • ročne spretnosti in dober vid,
  • proaktivnost, samoiniciativnost in pismenost,
  • pripravljenost na večizmensko delo.

Prijavite se s klikom na »Prijavite se zdaj«. Prijava naj vključuje vaše kontaktne podatke (tel. številka, e-naslov) in kratek opis vaših delovnih izkušenj in znanj.

Za dodatne informacije vam je na voljo svetovalka za kadre Petra Zorko na telefonski številki 03 42 56 390 ali 040 414 120.

Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o., Mariborska cesta 88, 3000 Celje.

Referenčna številka

a0tbI000006TJIOQA4

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj

Podrobnosti

  • Celje

  • Polni delovni čas

  • Proizvodnja

Petra Zorko
Petra Zorko