Podrobnosti delovnega mesta

2024.09.16

Pomočnik opravnika peči (m/ž) v Rušah

Nudimo

  •  direktna zaposlitev pri naročniku za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
  • možnost napredovanja,
  • maksimalen neobdavčen regres,
  • izplačilo poslovne uspešnosti (božičnice),
  • dodatek na delovno dobo v višini 0,6% za vsako izpolnjeno leto delovne dobe,
  • izplačilo dodatkov na pogoje dela,
  • polno povračilo zneska za prehrano (7,96 EUR/dan prisotnosti),
  • plačilo dodatnega pokojninskega zavarovanja,
  • brezplačno parkirno mesto,
  • vsa potrebna usposablja in izobraževanja.

Ste pripravljeni na večizmensko delo, kjer je delo v timu pogoj za uspešno opravljeno delo? Ponujamo vam takojšen razgovor in možnost hitre zaposlitve v podjetju z več letno tradicijo na področju proizvodnje zlitin.

Vaše naloge

  • prelivanje in transport taline,
  • upravljanje z mostnim dvigalom in viličarjem,
  • skrb za brezhibnost naprav in evidentiranje okvar,
  • preventivno vzdrževanje naprav in sodelovanje pri remontno vzdrževalnih delih,
  • nakladanje in razkladanje materialov na transportna sredstva,
  • izvajanje del pri finalizaciji in odpremi,
  • skrbi za red in čistočo na delovnem mestu,
  • izvajanje predpisov varnosti in zdravja pri delu.

Pričakujemo

  • pripravljenost na triizmensko delo,
  • zaključeno poklicno izobrazbo metalurške smeri ali druge tehnične smeri,
  • zaželene izkušnje z delom v metalurški ali kovinsko predelovalni industriji,
  • pripravljenost za pridobivanje novih znanj s področja metalurgije in livarstva,
  • pripravljenost na usposabljanje za upravljanje mostnega dvigala in viličarja,
  • dobro psihofizično kondicijo,
  • organiziranost, natančnost, odgovornost in zanesljivost,
  • motiviranost, pozitiven odnos do sodelavcev in timskega dela,
  • izpit B kategorije.

Prijavite se s klikom na »Prijavite se«.

Prijava naj vključuje vaše kontaktne podatke (tel. številka, e-naslov) in življenjepis z opisom vaših delovnih izkušenj in znanj.

Za dodatne informacije smo vam na voljo Trenkwalder svetovalke na telefonski številki 02 23 48 261 ali 040 412 262.

Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o., Žolgarjeva 19, 2000 Maribor.

Referenčna številka

a0tbI000006TETxQAO

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj
Podrobnosti
  • Ruše

  • Polni delovni čas

  • Proizvodnja

Nataša Zupe

Nataša Zupe

Stopite v stik z mano

Priporočila