Podrobnosti delovnega mesta

2024.10.17

Namestnik vodje proizvodnje (m/ž) v Rušah

Nudimo

  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev,
  • konkurenčno plačilo,
  • nadpovprečen regres in izplačilo poslovne uspešnosti,
  • direktno zaposlitev pri inovativnem podjetju, ki s svojimi produkti uspešno konkurira na mednarodnih trgih,
  • možnost karierne rasti in napredovanja znotraj podjetja,
  • dodatno pokojninsko zavarovanje,
  • brezplačno parkirno mesto,
  • dinamično, samostojno in odgovorno delo, ki prinaša odlično priložnost za strokovno rast in napredovanje znotraj podjetja.

Že imaš izkušnje z vodenjem delovne skupine, izmene ali morda celo proizvodnje? Te odlikujejo organizacijske sposobnosti in znaš učinkovito motivirati sodelavce? Potem si idealen kandidat!

Iščemo novega sodelavca, ki bo vodji proizvodnje pomagal pri planiranju in organizaciji dela ter imel priložnost, da z dobrim delom napreduje še na bolj odgovorna delovna mesta.

Vaše naloge

  • organizacija delovnega procesa in usmerjanje zaposlenih,
  • sodelovanje pri pripravi in spremljanju plana proizvodnje,
  • skrb za urejenost delovnega okolja, zadostno količino materiala in nemoteno delovanje strojev,
  • uvajanje novih delavcev in prenos znanja,
  • opozarjanje na okvare in skrb za njihovo odpravo,
  • iskanje priložnosti za večjo produktivnost,
  • priprava poročil o uspešnosti proizvodnje.

Pričakujemo

  • vsaj VI. stopnjo izobrazbe tehnične smeri,
  • delovne izkušnje na primerljivem delovnem mestu (npr. izmenovodja, delovodja, namestnik, vodja skupine, vodja proizvodnje ipd.),
  • poznavanje proizvodnih procesov in tehnologij,
  • veselje do vodenja, načrtovanja in timskega dela,
  • odločnost in samoiniciativnost,
  • znanje angleškega ali nemškega jezika.

Te zanima? Prijavo oddaj s klikom na gumb "Prijavite se" in nam pošlji CV, da se čim prej spoznamo!

Za več informacij pokliči Trenkwalder svetovalko za kadre Katarino Matko na 040 573 422.

Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o., Ulica Ambrožiča Novljana 5, 1000 Ljubljana

Referenčna številka

a0tbI000006QaKXQA0

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj

Podrobnosti

  • Ruše

  • Polni delovni čas

  • Proizvodnja

Katarina Matko