Podrobnosti delovnega mesta

2024.10.15

Inženir v oddelku tehničnega servisa (m/ž) v Rušah

Nudimo

  • direktno zaposlitev pri uveljavljenem slovenskem podjetju, ki s svojimi proizvodi uspešno konkurira na mednarodnih trgih,
  • konkurenčno plačilo,
  • nadpovprečen regres in izplačilo poslovne uspešnosti,
  • možnost karierne rasti in napredovanja znotraj podjetja,
  • dodatno pokojninsko zavarovanje,
  • brezplačno parkirno mesto,
  • dinamično, samostojno in odgovorno delo, ki prinaša odlično priložnost za strokovno rast.

Si želite biti del uveljavljenega slovenskega podjetja, ki s svojimi lastnimi proizvodi uspešno konkurira na mednarodnih trgih?

K prijavi vabimo tehnično naravnane kandidate z željo po delu v tehnični podpori B2B kupcem in zanimanjem za področje prodaje.

Vaše naloge

  • izvajanje tehnične podpore v prodaji,
  • reševanje reklamacij,
  • raziskovanje tržišča in iskanje potencialnih novih kupcev,
  • redno sodelovanje z izkušenimi strokovnjaki na področju metalurgije,
  • izvajanje operativnih planov servisno-tehničnih storitev pri kupcih (teren),
  • spodbujanje in usmerjanje projektov in aktivnosti v smeri izboljšanja prodaje.

Pričakujemo

  • vsaj VI. stopnjo tehnične izobrazbe (zaželeno strojne, metalurške ali druge ustrezne smeri),
  • tehnično naravnanost,
  • sposobnost učinkovite komunikacije in sodelovanja v timu,
  • pripravljenost na delo s strankami in občasna službena potovanja v tujino,
  • znanje angleškega (ali nemškega) jezika,
  • samoiniciativnost in iznajdljivost.

Vas zanima? Prijavo oddajte s klikom na gumb "Prijavite se" in nam pošljite življenjepis, da se čim prej spoznamo!

Za več informacij pokličite Trenkwalder svetovalko za kadre Katarino Matko na 040 573 422.

Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o., Ulica Ambrožiča Novljana 5, 1000 Ljubljana

Referenčna številka

a0tbI000006QXo5QAG

Potrebujete osvežitev?

Obiščite našo stran za izdelavo življenjepisa in ustvarite svoj življenjepis po meri še danes!

Prijavite se zdaj

Podrobnosti

  • okolica Maribora

  • Polni delovni čas

  • Podpora uporabnikom / Skrb za stranke

Delite to delovno mesto

Vprašajte svojega svetovalca/ko za kadre

Katarina Matko

Stopite v stik z mano