Podrobnosti delovnega mesta

2024.09.10

Vodja nabave (m/ž) v Ljubljani

Nudimo

  • varno zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev,
  • konkurenčen finančni paket in službeno vozilo za privatne namene,
  • fleksibilen delovni čas ter dobro ravnovesje med službenim in prostim časom,
  • spremljanje in podporo v času uvajalnega obdobja,
  • možnost napredovanja in razvoja kariere,
  • vsa potrebna izobraževanja in usposabljanja, ki omogočajo učinkovit profesionalen razvoj zaposlenega,
  • parkirno mesto,
  • druge ugodnosti (neformalna druženja – team building dogodki, sofinanciranje športnih aktivnosti, prigrizki in napitki na delovnem mestu itd.).

Uspešno srednje veliko podjetje v svojo ekipo vabi izkušenega nabavnika, ki bo deležen tudi nekaj uvajanja in primopredaje. Sodeloval bo z mednarodno ekipo, slovenskim vodstvom in poskrbel za učinkovito vodenje ekipe v nabavi. Če si želite večje dinamike, odgovornosti in hkrati tudi vpliva na poslovne odločitve podjetja, je morda ta priložnost vaš nov začetek.

Vaše naloge

  • odgovornost za načrtovanje, organizacijo in koordinacijo aktivnosti v nabavi,
  • proaktivno sodelovanje s prodajo in marketingom za doseganje prodajnih rezultatov.
  • spremljanje in motiviranje zaposlenih v nabavi v smeri doseganja zastavljenih ciljev,
  • analiza, ocena in izbor dobaviteljev ter sklepanje pogodb,
  • sodelovanje pri oblikovanju politike cen v podjetju,
  • spremljanje trga cen izdelkov in pomoč pri pripravi prodajnih akcij,
  • zagotavljanje optimalnih nabavnih pogojev za podjetje,
  • spremljanje in analiza konkurence,
  • opravljanje drugih operativnih nalog (skrb za nove in že odobrene izdelke, šifrante izdelkov ter njihovo pozicioniranje po policah, zaloge).

Pričakujemo

  • VI.–VII. stopnjo izobrazbe ekonomske ali druge smeri,
  • 3–5 let delovnih izkušenj s področja tehnične nabave,
  • aktivno znanje angleškega jezika,
  • vodstvene sposobnosti,
  • dinamičnost in poslovno žilico,
  • pripravljenost na občasna službena potovanja (obisk sejmov in dobaviteljev v tujini).

Vas zanima? Prijavo oddajte s klikom na gumb "Prijavite se" in nam pošljite življenjepis, da se čim prej spoznamo!

Za več informacij pokličite Trenkwalder svetovalko za kadre Lucijo Ozimek na 030 710 350.

Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o., Ulica Ambrožiča Novljana 5, 1000 Ljubljana

Referenčna številka

a0tbI000006L565QAC

Potrebujete osvežitev?

Obiščite našo stran za izdelavo življenjepisa in ustvarite svoj življenjepis po meri še danes!

Prijavite se zdaj
Podrobnosti
  • Ljubljana

  • Polni delovni čas

  • Nabava

Delite to delovno mesto

Vprašajte svojega svetovalca/ko za kadre

Lucija Ozimek

Stopite v stik z mano

Priporočila