Podrobnosti delovnega mesta

2024.10.17

Polnilec cistern (m/ž) v Celju

Nudimo

  • zaposlitev za določen čas z možnostjo in željo po dolgoročnem sodelovanju,
  • enoizmenski delavnik,
  • nadpovprečno izplačilo plače v regiji,
  • nadpovprečno izplačilo regresa in božičnice,
  • dodatno pokojninsko zavarovanje,
  • pestra izbira brezplačnih športnih in kulturnih aktivnosti,
  • brezplačne vstopnice za obisk športnih prireditev.

Si želite dela prostih vikendov? Imate dovolj večizmenskega dela? Potem postanite del uspešnega mednarodnega Celjskega podjetja. V kolikor ste pri svojem delu natančni in odgovorni ter se prepoznate v oglasu, pohitite in se prijavite.

Vaše naloge

  • delo v skladišču (polnjenje cistern),
  • čiščenje cistern,
  • upravljanje viličarja,
  • razkladanje vagonov.

Pričakujemo

  • fizična pripravljenost,
  • vestnost, natančnost in fleksibilnost,
  • sposobnost učinkovitega timskega dela.

Prijavite se s klikom na »Prijavite se zdaj«. Prijava naj vključuje vaše kontaktne podatke (tel. številka, e-naslov) in kratek opis vaših delovnih izkušenj in znanj.

Za dodatne informacije vam je na voljo svetovalka za kadre Petra Zorko na telefonski številki 03 42 56 390 ali 040 414 120.

Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o., Mariborska cesta 88, 3000 Celje.

Referenčna številka

a0tbI0000069p6HQAQ

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj

Podrobnosti

  • Savinjska regija

  • Polni delovni čas

  • Proizvodnja

Petra Zorko
Petra Zorko