Podrobnosti delovnega mesta

2024.09.16

Skladiščnik (m/ž) v Mariboru

Nudimo

  • zaposlitev za določen čas z željo po dolgoročnem sodelovanju,
  • prosti vikendi in prazniki,
  • plačilo, ki sledi vašim delovnim rezultatom,
  • soudeležba pri izplačilu letnega dobička družbe,
  • izplačilo nadpovprečne višine regresa 2000 EUR,
  • zaposlitev v dobro stoječem podjetju,
  • delo v urejenem delovnem okolju.

Takojšnja zaposlitev in dela prosti vikendi! Vas zanima delo na področju skladiščenja v enem izmed vodilnih evropskih skladišč? V kolikor se prepoznate v oglasu, pohitite in se prijavite.

Vaše naloge

  • sprejemanje in izročanje blaga,
  • upravljanje z viličarjem,
  • skrb za stanje blaga in vodenje skladiščne evidence,
  • upravljanje s skenerjem in komisioniranje,
  • skrb za urejenost skladišča.

Pričakujemo

  • zaključeno vsaj osnovnošolsko izobrazbo,
  • pripravljenost na dvoizmensko delo,
  • odgovoren odnos do dela,
  • samostojnost pri delu in sposobnost dela v timu,
  • potrdilo o nekaznovanosti,
  • lasten izpit za viličarja ali pripravljenost na opravljanje izpita pred nastopom na delo.

Prijavite se s klikom na »Prijavite se«.

Prijava naj vključuje vaše kontaktne podatke (tel. številka, e-naslov) in kratek opis vaših delovnih izkušenj in znanj.

Za dodatne informacije vam je na voljo svetovalka za kadre Urška Rižnar na telefonski številki 02 23 48 260 ali na 030 616 586.

Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o., Žolgarjeva ulica 19, 2000 Maribor.

Referenčna številka

a0tbI000005ouKSQAY

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj
Podrobnosti
  • Maribor

  • Polni delovni čas

  • Logistika / Transport

Urška Rižnar

Stopite v stik z mano

Priporočila