Podrobnosti delovnega mesta

2024.09.05

Upravljalec strojev (m/ž) v Kranju

Nudimo

  • zaposlitev za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
  • dvoizmensko delo,
  • proste vikende,
  • urejeno delovno okolje,
  • odlično priložnost za pridobivanje izkušenj in nadaljnji strokovni razvoj.

Si želite dela v dveh izmenah in prostih vikendov? Ste pri svojem delu spretni in zanesljivi? Oddajte prijavo in se pridružite podjetju, ki že vrsto let uspešno deluje v tekstilni industriji.

Vaše naloge

  • Priprava stroja za obratovanje po predpisanih parametrih,
  • priprava vseh vrst blaga za plastificiranje,
  • priprava termoplastov, plastificiranje po navodilih, kontrola kakovosti in količine nanosa ter delovanje stroja,
  • redno čiščenje in mazanje strojev.

Pričakujemo

  • vsaj osnovnošolsko izobrazbo,
  • zaželene izkušnje z delom v proizvodnji,
  • dobre ročne spretnosti,
  • samoiniciativnost, zanesljivost in odgovornost za kvalitetno opravljeno delo.

Referenčna številka

a0tbI000004fsyDQAQ

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj
Podrobnosti
  • Kranj

  • Polni delovni čas

  • Proizvodnja

Mia Perković

Stopite v stik z mano

Priporočila