Podrobnosti delovnega mesta

2024.08.30

Strojni vzdrževalec (m/ž) v Celju

Nudimo

  • enoizmenski delovnik (od 08:00 do 16:00 ure),
  • delo v tesno povezani ekipi,
  • delovno razmerje za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev,
  • polno povračilo zneska za prehrano (7,96 EUR) in povračilo stroškov prevoza po kilometrini (0,21 EUR/km),
  • nadpovprečno plačilo v regiji.

Iščete stabilno zaposlitev v mednarodnem podjetju? Vam je pomembno urejeno in čisto delovno okolje, prijetno vzdušje in dobri odnosi s sodelavci? Pridružite se manjši in izredno povezani ekipi.

Vaše naloge

  • pregled in opredelitev težave na strojih v proizvodnji,
  • osnovno popravljanje strojev,
  • komunikacija in koordinacija dela z zunanjimi vzdrževalci,
  • komunikacija in koordinacija dela z vodjo vzdrževanja,
  • naročanje rezervnih delov iz tujine,
  • skrb za generalno opravljanje vzdrževalnih del na vseh strojih (remont).

Pričakujemo

  • predhodne delovne izkušnje na področju vzdrževanja strojev (branža ni pomembna),
  • zaželena izobrazba s področja strojništva,
  • računalniška pismenost,
  • aktivno sporazumevanje v angleškem jeziku (pisno in ustno),
  • želja za učenje in napredovanje,
  • samoiniciativnost, odgovornost, natančnost, zanesljivost.

Referenčna številka

a0tbI0000043Db7QAE

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj
Podrobnosti
  • Celje

  • Polni delovni čas

  • Vzdrževanje

Petra Zorko

Petra Zorko

Stopite v stik z mano

Priporočila