Podrobnosti delovnega mesta

2024.09.05

Strojni vzdrževalec (m/ž) v Lescah

Nudimo

  • pogodbo za določen čas,
  • enoizmensko delo od ponedeljka do petka,
  • proste vikende,
  • urejeno delovno okolje v prijetnem kolektivu,
  • možnost koriščenja počitniških kapacitet.

Iščete stabilno zaposlitev z enoizmenskim delovnikom in prostimi vikendi?

Priznani slovenski delodajalec v prehranski industriji vam bo omogočal vse to in še več. Pridružite se ambiciozni ekipi, ki medse vabi Strojnega vzdrževalca (m/ž).

Vaše naloge

  • samostojno izvajanje strojnih vzdrževalnih del (preventiva in kurativa) vključno z rednimi letnimi remonti strojev,
  • zagon, nastavitev, čiščenje in popravilo strojev in naprav,
  • samostojno odpravljanje okvar na strojih,
  • izpolnjevanje delovne dokumentacije,
  • nadzor delovanja strojev,
  • upravljanje linije,
  • poročanje o opravljenem delu,
  • izvajanje drugih nalog in opravil znotraj delovnega področja skladno z delovno usposobljenostjo, navodili oziroma po nalogu nadrejenega.

Pričakujemo

  • zaželene predhodne izkušnje z delom v proizvodnji,
  • osnovno poznavanje dela s stroji,
  • zaključena vsaj srednješolska izobrazba, tehnične smeri,
  • samostojnost in odgovornost.

K prijavi so vabljeni tudi začetniki, ki imajo zaključeno tehnično izobrazbo!

Referenčna številka

a0tbI0000040krwQAA

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj
Podrobnosti
  • Lesce

  • Polni delovni čas

  • Vzdrževanje

Mia Perković

Stopite v stik z mano

Priporočila