Podrobnosti delovnega mesta

2024.09.05

Voznik kombija (m/ž) v Komendi

Nudimo

  • enoizmensko delo,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo dologoročnega sodelovanja,
  • dobro izplačilo morebitnega presežka ur,
  • uporabo redno vzdrževanih ter tehnično ustreznih vozil,
  • delo v klimatiziranih vozilih,
  • za zaposlene so organizirana druženja, pikniki, zabave in podobno.

Si želite enoizmenskega dela z več prostega časa? Iščete raznoliko in varno zaposlitev s primernim plačilom?

Uspešno podjetje v Komendi, ki ponuja vrhunske okolijske rešitve gostinskim obratom po celi Sloveniji, išče voznike kombijev.

Vaše naloge

  • razvažanje blaga,
  • nakladanje in razkladanje blaga,
  • skrb za vozilo ter dodatno opremo,
  • sodelovanje s strankami,
  • vodenje predpisanih evidenc.

Pričakujemo

  • izpit B kategorije,
  • zaželene predhodne izkušnje na podobnih delovnih mestih (niso pogoj, razen za tujce),
  • pozitivna naravnanost in komunikativnost,
  • prilagodljivost in dobra fizična pripravljenost,
  • pripravljenost na delo ob vikendih in praznikih.

Referenčna številka

a0tbI000003ZkmDQAS

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj
Podrobnosti
  • Komenda

  • Polni delovni čas

  • Logistika / Transport, Fizično delo

Mateja Urevc

Stopite v stik z mano

Priporočila