Podrobnosti delovnega mesta

2024.09.05

Skladiščnik - viličarist (m/ž) v Ljubljani

Nudimo

  • zaposlitev za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
  • enoizmenski delovni čas od 7:00 do 15:00,
  • prosti vikendi,
  • dinamično delo v prijetnem kolektivu.

Si želite enoizmenskega dela od 7. do 15. ure, prostih vikendov in imate izkušnje z delom v proizvodnji? Prijavite se zdaj.

Stabilno in prepoznavno podjetje v svoj kolektiv vabi novega sodelavca ali sodelavko na področju komisioniranja oziroma skladiščenja.

Vaše naloge

  • komisioniranje in skladiščenje,
  • dvigovanje manjših bremen,
  • delo z optičnim čitalcem - scanerjem,
  • opravljanje notranjega transporta,
  • prevažanje pošiljk v odpremo,
  • skrb za red in čistočo.

Pričakujemo

  • vsaj 5 let delovnih izkušenj v skladišču na področju komisioniranja ali skladiščenja (lahko tudi proizvodnja),
  • dobro znanje slovenskega jezika,
  • računalniško pismenost,
  • voljo do dela, natančnost, organiziranost in zanesljivost.

Referenčna številka

a0tbI0000030SU4QAM

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj
Podrobnosti
  • Ljubljana

  • Polni delovni čas

  • Logistika / Transport

Mia Perković

Stopite v stik z mano

Priporočila