Podrobnosti delovnega mesta

2024.10.15

Viličarist (m/ž) v Celju

Nudimo

  • zaposlitev z željo po dolgoročnem sodelovanju,
  • polno povračilo zneska za prehrano (7,96 EUR),
  • soudeležba pri izplačilu letnega dobička družbe,
  • izplačilo nadpovprečne višine regresa in božičnice,
  • zaposlitev v dobro stoječem podjetju,
  • delo v urejenem delovnem okolju.

Vas zanima delo v skladišču v enem izmed najbolj uspešnih logističnih podjetij? Če imate izkušnje z delom z viličarjem, je to prava priložnost za vas! Ne odlašajte in pohitite s prijavo!

Vaše naloge

  • sprejem in izročitev blaga,
  • vodenje skladiščne evidence,
  • upravljanje viličarja,
  • delo na 2 izmeni (5:00 do 13:00 ure in od 13:00 do 21:00 ure).

Pričakujemo

  • izkušnje z upravljanjem viličarja,
  • zaželen izpit za viličarja (ni pogoj),
  • fleksibilnost in samostojnost.

Referenčna številka

a0tbI000002lWw9QAE

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj

Podrobnosti

  • Celje

  • Polni delovni čas

  • Logistika / Transport

Kristina Vasiljević