Podrobnosti delovnega mesta

2024.09.06

Top služba

Tehnik-kontrolor (m/ž) v avtomobilizmu

Nudimo

  • direktno zaposlitev za nedoločen čas oz. za določen čas 1 leta,
  • konkurenčno plačilo s stimulativnim delom glede na uspešnost,
  • popust pri opravljanju tehničnega pregleda,
  • možnost kariernega razvoja oz. napredovanja,
  • prijetno delovno okolje,
  • druge ugodnosti za zaposlene.

Vodilno slovensko podjetje za opravljanje tehničnih pregledov in registracij motornih vozil širi ekipo tehnikov-kontrolorjev.

Ne zamudite direktne zaposlitve pri naročniku, konkurenčnega plačila in možnosti napredovanja. Prijavite se še danes.

Vaše naloge

  • opravljanje tehničnih pregledov motornih in priklopnih vozil v skladu s predpisi in navodili za delo,
  • sprejemanje strank in opravljanje zaključnega razgovora,
  • izvajanje postopkov skladnosti.

Pričakujemo

  • dokončano srednjo strokovno izobrazbo: strojni tehnik, avtoservisni tehnik, prometni tehnik ali tehnik mehatronik oziroma avtoserviser z opravljenim mojstrskim izpitom ali dokončana poklicna šola avtoservisne dejavnosti in pripravljenost, da opraviš mojstrski izpit,
  • zaželene izkušnje v avtoservisni stroki na področju servisiranja ali popravil osebnih oziroma gospodarskih vozil,
  • natančnost in spretnost pri delu.

Prijavite se s klikom na »Prijavite se zdaj«.

Prijava naj vključuje vaše kontaktne podatke (tel. številka, e-naslov) in življenjepis

Za dodatne informacije vam je na voljo svetovalka za kadre Mia Perković na telefonski številki 040 573 417.

Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o., Leskoškova 9e, 1000 Ljubljana.

Referenčna številka

a0tbI000002hWjZQAU

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj
Podrobnosti
  • Ljubljana

  • Polni delovni čas

  • Vzdrževanje

Mia Perković

Stopite v stik z mano

Priporočila