Podrobnosti delovnega mesta

2024.09.05

Skladiščnik (m/ž) na Vrhniki

Nudimo

  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja,
  • nadpovprečno plačilo malice,
  • urejeno delovno okolje,
  • uvajanje in priložnost za priučitev na delovno mesto,
  • delo v kolektivu z odličnim ekipnim duhom.

Iščete stabilno zaposlitev v urejenem delovnem okolju? Priznani slovenski delodajalec zaposluje komisionarje v proizvodnji pekarskih izdelkov.

Vaše naloge

  • skladiščenje in prevažanje blaga,
  • nakladanje, razkladanje in izvajanje notranjega transporta blaga,
  • komisioniranje blaga po dokumentih,
  • čiščenje in vzdrževanje delovnega okolja in sredstev.

Pričakujemo

  • pripravljenost na večizmensko delo,
  • pozitivno naravnanost,
  • pripravljenost za učenje in pridobivanje novih znanj v okviru delovnega mesta.

Referenčna številka

a0tbI000001k8a1QAA

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj
Podrobnosti
  • Vrhnika

  • Polni delovni čas

  • Proizvodnja

Mia Perković

Stopite v stik z mano

Priporočila