Podrobnosti delovnega mesta

2024.09.05

Pomočnik v vzdrževanju (m/ž) v Kostanjevici na Krki

Nudimo

  • zaposlitev za nedoločen čas s šest mesečnim poskusnim obdobjem,
  • povrnjena kilometrina pri prevozu,
  • organizirana malica v podjetju,
  • možnost dodatnega izobraževanja in usposabljanja,
  • možnost osebnega in kariernega razvoja v priznanem in uspešnem podjetju.

Iščete delo v uspešnem podjetju? Vas zanimajo dela v proizvodnji na področju vzdrževanja?

Ne odlašajte in se prijavite zdaj!

Vaše naloge

  • odpravljanje elektro in mehanskih zastojev ter ostalih okvar na strojih,
  • izvajanje nastavitev in prestavitev strojev in posameznih operacij procesa,
  • generiranje potreb po rezervnih delih,
  • ostala dela po navodilih vodje.

Pričakujemo

  • vsaj IV. stopnja ustrezne tehnične izobrazbe (elektro, strojna ali druga ustrezna smer),
  • vsaj eno leto delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu,
  • pripravljenost na dvoizmensko delo,
  • poznavanje postopkov vzdrževanja,
  • dobre ročne spretnosti,
  • sposobnost branja in razumevanja elektro/strojnih načrtov,
  • zanesljivost, odgovornost, timsko delo, samoiniciativnost.

Referenčna številka

a0tbI000001TStIQAW

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj
Podrobnosti
  • Kostanjevica na Krki

  • Polni delovni čas

  • Vzdrževanje

Špela Krebelj

Stopite v stik z mano

Priporočila