Podrobnosti delovnega mesta

2024.07.26

Sodelavec na tiskarskih strojih (m/ž) v Celju

Nudimo

  • možnost dolgoročne zaposlitve v dinamičnem mednarodnem podjetju,
  • delo z najsodobnejšimi stroji,
  • izplačilo regresa v višini 2000 EUR v letu 2023,
  • dodatna motivacijska izplačila glede na lastno delovno učinkovitost,
  • delo v podjetju, ki posebno pozornost posveča zdravju in dobremu počutju zaposlenih.

Si želite biti del enega izmed vodilnih tiskarskih podjetij, ki oskrbuje živilsko in farmacevtsko industrijo s tiskovinami? Ne zamudite priložnosti za novo zaposlitev, ste le klik stran od prijave.

Vaše naloge

  • delo na tiskarskih strojih,
  • priprava stroja in materiala za stroj,
  • kontrola in nadzorovanje nad delom stroja,
  • kontrola kakovosti izdelkov,
  • skrb za ustreznost dokumentacije.

Pričakujemo

  • zaželene so izkušnje z delom na tiskarskih strojih,
  • pripravljenost na večizmensko delo,
  • potrdilo o nekaznovanosti,
  • zanesljivost in natančnost.

Referenčna številka

a0tbI0000019r52QAA

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj
Podrobnosti
  • Celje

  • Polni delovni čas

  • Proizvodnja

Petra Zorko

Petra Zorko

Stopite v stik z mano

Priporočila