Podrobnosti delovnega mesta

2024.09.05

Voznik viličarja (m/ž) v Logatcu

Nudimo

  • zaposlitev za nedoločen čas, direktno pri podjetju,
  • dobra izhodiščna plača in omogočeno napredovanje,
  • odličen mentorski program, ki omogoča osebno in karierno rast,
  • pri prevozu je plačana kilometrina 0,21€/km,
  • organizirana malica za prvi dve izmeni, tretja izmena ima izplačilo,
  • stimulativno nagrajevanje,
  • dinamično in zanimivo delo v čisti in moderni proizvodnji,
  • delo v podjetju z visoko dodano vrednostjo.

Ste tehnično naravnani posameznik, ki išče dinamično delovno okolje in priložnost za osebno in strokovno rast?

Postani del super tima in oddajte prijavo še danes!

Vaše naloge

  • vestno izvajanje temeljnih skladiščnih procesov,
  • skladiščenje in odprema blaga,
  • nakladanje in razkladanje blaga z viličarjem,
  • sortiranje in pospravljanje blaga,
  • prevzemanje blaga in zlaganje.

Pričakujemo

  • zaključeno vsaj osnovnošolsko izobraževanje,
  • izkušnje z upravljanjem viličarja in delom v skladišču,
  • osnovno poznavanje dela z računalnikom,
  • opravljen izpit za viličarja (lahko ga opravite pred zaposlitvijo),
  • zaželeno lastno prevozno sredstvo,
  • pripravljenost na delo v treh izmenah.

Referenčna številka

a0tbI0000014Jl3QAE

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj
Podrobnosti
  • Logatec

  • Polni delovni čas

  • Logistika / Transport

Mateja Urevc

Stopite v stik z mano

Priporočila