Podrobnosti delovnega mesta

2024.10.11

Strojnik (m/ž) na Jesenicah

Nudimo

  • zaposlitev za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
  • privlačen finančni paket (s stimulacijo),
  • možnost prevoza in nastanitve v okolici dela,
  • enoizmensko delo,
  • organizirana malica.

Mehaniki, strojniki, ključavničarji, vzdrževalci, pozor!

Manjše podjetje, ki se ukvarja s servisom in vzdrževanjem industrijskih strojev na Gorenjskem, išče pomoč za terensko delo. Njihove storitve so profesionalne, odnos pa spoštljiv in prijazen.

Prijavite se zdaj!

Vaše naloge

  • montažne naloge s področja mehanike (sistemi za odpraševanje),
  • izvajanje montažnih mehanskih del v proizvodnji,
  • pomoč pri vzdrževanju in menjavi dotrajanih delov v proizvodnji,
  • delo izvajate kot del tima zunanjega izvajalca v proizvodnji (različne lokacije: Bled, Jesenice, Bohinjska Bistrica).

Pričakujemo

  • zaželena tehnična izobrazba IV. stopnje,
  • smisel za tehnično področje,
  • obvezne predhodne izkušnje na podobnih delovnih mestih,
  • poznavanje osnov dela z računalnikom,
  • sposobnost samostojnega in odprtega razmišljanja,
  • pripravljenost na timsko delo.

Referenčna številka

a0tbI000000utJlQAI

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj

Podrobnosti

  • Jesenice

  • Polni delovni čas

  • Vzdrževanje

Mateja Urevc