Podrobnosti delovnega mesta

2024.10.11

Skladiščnik (m/ž) v Ljubljani

Nudimo

  • zaposlitev za določen čas z željo po dolgoročnem sodelovanju,
  • proste vikende,
  • stimulativno plačilo in nagrade,
  • nadpovprečni regres,
  • božičnico,
  • razgibano delo v varnem in prijetnem delovnem okolju,
  • možnost dodatnega usposabljanja in napredovanja.

Iščete stabilno in dolgoročno zaposlitev?

Visoka strokovnost in usposobljenost za logistične storitve je njihova odlika, njihovi sodelavci pa ponos celotne skupine. Postanite del mednarodno uspešnega velikana, kateri svoje pošiljke transportira po kopnem, morju in v zraku.

Zaradi širitve poslovanja se išče več dodatnih delavcev za delo v skladišču. Ne odlašajte, prijavite se zdaj!

Vaše naloge

  • sortiranje paketov in pošiljk na logističnem traku,
  • nakladanje in razkladanje blaga z viličarjem,
  • skrb za red in čistočo ter urejanje skladiščnega prostora,
  • izpolnjevanje skladiščne dokumentacije.

Pričakujemo

  • zaželen izpit za viličarja,
  • zaželeno poznavanje računalniškega okolja Ms Office,
  • zaželeno poznavanje informacijske podpore delovnega procesa,
  • pripravljenost na dvoizmenski delavnik,
  • zaželene izkušnje z delom v skladišču in upravljanjem viličarja,
  • samoiniciativnost, zanesljivost in odgovornost za kvalitetno opravljeno delo.

Referenčna številka

a0tbI000000jtQHQAY

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj

Podrobnosti

  • Ljubljana

  • Polni delovni čas

  • Logistika / Transport

Mateja Urevc