Podrobnosti delovnega mesta

2024.07.25

Strojni tehnik (m/ž) v Domžalah

Nudimo

  • direktna zaposlitev pri naročniku za nedoločen čas,
  • privlačen finančni paket,
  • stimulativno nagrajevanje,
  • polno izplačilo regresa in božičnica v višini ene plače (v primeru poslovne uspešnosti),
  • po enem letu - vključitev v dodatno kolektivno pokojninsko zavarovanje,
  • aktivnosti s področja zdravja pri delu (pregledi pri okulistu, fizioterapevtska obravnava, topli napitki v hladnih dneh, športni dogodki, fitnes...),
  • urejeno delovno okolje s poudarkom na varnosti,
  • dinamično in samostojno delo v skupini,
  • uvajanje na delo s pomočjo mentorja,
  • dodatno usposabljanje in izobraževanje.

Naš naročnik je veliko slovensko podjetje, proizvajalec okolju najbolj prijaznega embalažnega materiala. Strmijo k trajnosti z združevanjem ekologije, gospodarstva in družbene odgovornosti. Kdo so njihovi naročniki? Pokrivajo številna področja, od živilske industrije in vse do farmacevtskih podjetij.

Prijavi se zdaj!

Vaše naloge

  • spremljanje poteka in nastavitev določenega stroja v proizvodnji papirja skladno z delovnim nalogom,
  • nadzor dela,
  • evidentiranje napak,
  • skrb za delovno mesto,
  • predlaganje izboljšav za proizvodni proces.

Pričakujemo

  • vsaj poklicna izobrazba,
  • pripravljenost na delo v štirih izmenah,
  • sposobnost dela v timu,
  • dinamičnost, zanesljivost in prilagodljivost,
  • smisel za tehnično področje.

Referenčna številka

a0tbI000000ZMNVQA4

Potrebujete osvežitev?

Obiščite našo stran za izdelavo življenjepisa in ustvarite svoj življenjepis po meri še danes!

Prijavite se zdaj
Podrobnosti
  • Domžale

  • Polni delovni čas

  • Proizvodnja

Delite to delovno mesto

Vprašajte svojega svetovalca/ko za kadre

Mateja Urevc

Stopite v stik z mano

Priporočila