Podrobnosti delovnega mesta

2024.07.25

Svetovalec na terenu (m/ž)

Nudimo

  • zaposlitev za določen čas 1. leta s poskusno dobo 6 mesecev (želja po dolgoročnem sodelovanju),
  • enoizmensko delo in proste roke pri lastnem razporejanju dela,
  • konkurenčna osnovna bruto plača ter stimulativno plačilo z variabilnim delom,
  • službeno vozilo in mobilni telefon (tudi v zasebne namene),
  • zastopanje preverjenih in svetovno priznanih produktov,
  • odličen mentorski program, izobraževanja in podpora v času uvajalnega obdobja.

Si dinamična oseba in uživaš v terenskem delu? Za področje cele Slovenije iščemo več svetovalcev na terenu, ki bodo pokrivali svoj teren.

Ponujamo ti fleksibilen delovni čas, službeno vozilo, konkurenčno plačilo z nagradami in veliko svobode pri delu!

Vaše naloge

  • iskanje potencialnih strank na terenu,
  • predstavitev izdelka,
  • podpora obstoječim strankam,
  • samostojna organizacija in načrtovanje delovnega časa.

Pričakujemo

  • izkušnje iz področja prodaje ali predstavitve izdelkov,
  • odlične komunikacijske in prodajne veščine,
  • osnovna digitalna pismenost,
  • odgovornost in zanesljivost,
  • sposobnost samostojnega dela in dela v timu,
  • vozniški izpit B kategorije.

Referenčna številka

a0tbI000000WUvpQAG

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj
Podrobnosti
  • Ljubljana

  • Polni delovni čas

  • Marketing / Proizvodi, Prodaja / Razvoj poslovanja

Mia Perković

Stopite v stik z mano

Priporočila