Podrobnosti delovnega mesta

2024.10.11

Elektromonter (m/ž) v Ljubljani

Nudimo

  • zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečno poskusno dobo,
  • enoizmensko delo v dopoldanskem času,
  • konkurenčno plačilo in možnost stimulativnih dodatkov,
  • mentorstvo v času uvajalnega obdobja,
  • delo v prijetni in povezani ekipi,
  • dinamično delo, pri katerem bodo prišle do izraza vaše tehnične kompetence,
  • možnost udeležbe na dodatnih strokovnih izobraževanjih,
  • možnost študijskega dopusta za kandidate, ki se izredno šolajo,
  • delo v podjetju s tradicijo in dobro pozicijo na mednarodnih trgih, kjer ti bosta omogočena nadgrajevanje znanja in nadaljnji karierni razvoj,
  • možnost koriščenja počitniških kapacitet in ostale ugodnosti za zaposlene.

Odlična karierna priložnost za tehnično naravnane posameznike!

Če iščeš stabilno in dolgoročno zaposlitev za nedoločen čas, se želiš na delovnem mestu razvijati ter si pripravljen na terensko delo, ne odlašaj s prijavo in poskrbi za svojo karierno rast!

Vaše naloge

  • pomoč pri servisiranju sistemov in naprav za nadzor ter vodenje cestnega in železniškega prometa,
  • opravljanje monterskih del na terenu,
  • opravljanje meritev,
  • preizkušanje opreme,
  • vodenje potrebnih evidenc.

Pričakujemo

  • najmanj IV. stopnjo izobrazbe tehnične smeri (elektrotehnične, strojne ali mehatronične smeri),
  • sposobnost razlikovanja barv in dobre ročne spretnosti,
  • motiviranost, samoiniciativnost in zavzetost za delo,
  • vozniški izpit B kategorije,
  • pripravljenost na terensko delo (občasno tudi tujina).

Delovno mesto je primerno tako za izkušene kandidate kot tudi za začetnike, ki bodo deležni internega usposabljanja in dela pod mentorstvom.

Referenčna številka

a0t6N000009OHoHQAW

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj

Podrobnosti

  • Ljubljana

  • Polni delovni čas

  • Inženiring, Proizvodnja

Mia Perković