Podrobnosti delovnega mesta

2024.07.04

Sodelavec v proizvodnji (m/ž) v Kranju

Nudimo

  • zaposlitev za določen čas, z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
  • polno plačilo malice (7,96eur/dan) in nadpovprečen regres,
  • prosti vikendi,
  • nagrajevanje koristnih predlogov in izboljšav,
  • izobraževanja in strokovna usposablanja,
  • teambuildingi in druženja.

Vodilno proizvodno podjetje v Kranju išče nove sodelavce za dinamično delo. Podjetje odlikuje vodilna vloga na trgu in 75-letna tradicija. Specializirani so v inovativnem pristopu TechnoFusion pri predelavi kovin, plastike, litija, aluminija ter galvanske zaščite.

Pridružite se kot ključni član uspešne ekipe!

Vaše naloge

  • delo na livarskih strojih,
  • posluževanje različnih tipov strojev,
  • izvajanje kontrole polizdelkov in izdelkov,
  • opravljanje proizvodnih del,
  • opravljanje internega transporta,
  • urejanje delovnega okolja.

Pričakujemo

  • zaželene izkušnje z delom v proizvodnji,
  • pripravljenost na večizmensko delo,
  • natančnost in pripravljenost na učenje.

Referenčna številka

a0t6N000009OBDwQAO

Potrebujete osvežitev?

Obiščite našo stran za izdelavo življenjepisa in ustvarite svoj življenjepis po meri še danes!

Prijavite se zdaj
Podrobnosti
  • Kranj

  • Polni delovni čas

  • Proizvodnja

Delite to delovno mesto

Vprašajte svojega svetovalca/ko za kadre

Katarina Sernel

Stopite v stik z mano

Priporočila