Podrobnosti delovnega mesta

2024.10.16

Posluževalec stroja v proizvodnji (m/ž) v okolici Celja

Nudimo

  • takojšnja zaposlitev za določen čas z željo po dolgoročnem sodelovanju,
  • organizirana raznolika malica v podjetju,
  • povračilo stroškov prevoza po kilometrini (0,21 EUR/km),
  • paket dobrodošlice za nove sodelavce,
  • možnost kariernega napredovanja,
  • neformalna druženja in teambildingi,
  • čisto in urejeno delovno okolje.

Si želite dela v stabilnem in uspešnem podjetju? Zaradi hitre rasti našega naročnika zaposlimo večje število novih sodelavcev za opravljanje del v proizvodnji. Ne odlašajte, morda nova priložnost čaka ravno vas!

Vaše naloge

  • prevzem delovnih nalogov in materiala za delo,
  • posluževanje strojev in naprav,
  • embaliranje,
  • manipuliranje z materialom in izdelki.

Pričakujemo

  • zaključeno vsaj osnovnošolsko izobrazbo,
  • izkušnje z delom v proizvodnji,
  • pripravljenost na triizmensko delo,
  • vestnost, zanesljivost in natančnost.

Referenčna številka

a0t6N000009MwRDQA0

Potrebujete osvežitev?

Obiščite našo stran za izdelavo življenjepisa in ustvarite svoj življenjepis po meri še danes!

Prijavite se zdaj

Podrobnosti

  • Celje

  • Polni delovni čas

  • Proizvodnja

Delite to delovno mesto

Vprašajte svojega svetovalca/ko za kadre

Petra Zorko
Petra Zorko

Stopite v stik z mano