Podrobnosti delovnega mesta

2024.07.25

Referent za tehnične preglede (m/ž)

Nudimo

  • konkurenčno plačilo s stimulativnim delom glede na uspešnost,
  • zaposlitev za določen čas 1 leto z željo po dolgoročnem sodelovanju,
  • popust pri opravljanju tehničnega pregleda,
  • 3x letno druženje celotne skupine z organiziranimi aktivnostmi,
  • prijetno delovno okolje,
  • dinamično delo polno izzivov,
  • omogočeno razvijanje talenta in nenehna rast in razvoj na delovnem mestu,
  • druge ugodnosti za zaposlene.

Si želite postati del uspešne ekipe na področju tehničnih pregledov v Ljubljani, Postojni ali Sežani? Pridružite se podjetju, ki je znano po odličnosti in skrbi za svoje zaposlene.

Ponujamo vam priložnost za dolgoročno sodelovanje in možnost kariernega razvoja. Iščemo osebo z odličnimi komunikacijskimi veščinami, visokim čutom za ljudi in z izrazito odgovornostjo.

Vaša vloga bo ključna pri izpolnjevanju poslanstva podjetja, ki že 25 let sledi tehnološkim spremembam.

Prijavite se prispevajte k varni in tehnološko napredni prihodnosti podjetja!

Vaše naloge

  • izvajanje upravnih postopkov pri registraciji motornih in priklopnih vozil v skladu s predpisi,
  • sklepanje avtomobilskih zavarovanj ter proaktivno komuniciranje s strankami,
  • včlanjevanje in prodaja dokumentov za člane,
  • izvajanje drugih opravil skladno z usposobljenostjo in navodili s strani nadrejenega.

Pričakujemo

  • vsaj srednješolska izobrazba tehnične, ekonomske ali druge podobne smeri,
  • pripravljenost na dvoizmensko delo in vsako drugo delovno soboto,
  • opravljen izpit B kategorije in lasten prevoz,
  • opravljen izpit iz ZUP,
  • zaželen preizkus za referenta - pooblastilo AVP in izpit za zavarovalnega zastopnika,
  • usposobljenost za delo z računalnikom,
  • zaželeno poznavanje zavarovalniške zakonodaje.

Referenčna številka

a0t6N000008fUaBQAU

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj
Podrobnosti
  • Ljubljana

  • Polni delovni čas

  • Administracija / pisarna

Mia Perković

Stopite v stik z mano

Priporočila