Podrobnosti delovnega mesta

2024.09.05

Prodajalec v turističnih krajih (m/ž) zahodne in severne Slovenije

Nudimo

  • direktna zaposlitev pri največjem delodajalcu v Sloveniji,
  • zaposlitev za nedoločen čas z 3 mesečno poskusno dobo,
  • bonusi in dodatek za delo v turizmu,
  • vplačevanje premije za dodatno pokojninsko zavarovanje ter druge ugodne oblike zavarovanj,
  • možnost koriščenja počitniških enot,
  • uvajanje z mentorjem,
  • dinamično delo,
  • možnost osebnega in strokovnega razvoja.

Priznani slovenski delodajalec v trgovini išče nove sodelavce za stabilno zaposlitev, ki poleg dinamičnega dela ponuja tudi bonuse, ugodne oblike zavarovanj ter možnosti za osebni in strokovni razvoj.

Vaše naloge

  • delo na blagajni,
  • zlaganje in sortiranje blaga,
  • priprava prodajnega prostora,
  • svetovanje strankam.

Pričakujemo

  • pripravljenost na dvoizmensko delo 6 dni na teden,
  • prednost predstavljajo izkušnje z delom v trgovini,
  • komunikativnost in fleksibilnost.

Prijavite se s klikom na »Prijavite se zdaj«.

Prijava naj vključuje vaše kontaktne podatke (tel. številka, e-naslov) in kratek opis vaših delovnih izkušenj in znanj

Za dodatne informacije vam je na voljo svetovalka za kadre Špela Krebelj na telefonski številki 030 647 020.

Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o., Leskoškova 9e, 1000 Ljubljana.

Referenčna številka

a0t6N0000047RRWQA2

Potrebujete osvežitev?
Prijavite se zdaj
Podrobnosti
  • Bohinj

  • Polni delovni čas

  • Podpora uporabnikom / Skrb za stranke

Špela Krebelj

Stopite v stik z mano

Priporočila