Podrobnosti delovnega mesta

2024.07.25

Delavec v proizvodnji (m/ž) v Kopru

Nudimo

  • zaposlitev za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
  • uporabo sodobnih, tehnološko naprednih orodij in naprav,
  • nadpovprečen regres,
  • dobro uvajanje,
  • stimulativno nagrajevanje in možnost napredovanja,
  • vnaprej razporejen delovni čas,
  • odlično priložnost za razvoj poklicne poti v obetavni industriji.

Mednarodno, sodobno in tehnološko priznano podjetje nudi raznolika lažja fizična dela na oddelku plastike.

Delo je odlična priložnost za razvoj vaše poklicne poti.

Pridružite se uspešni zgodbi in se prijavite še danes.

Vaše naloge

  • različna dela na oddelku plastike (lažja dela primerna tudi za ženske),
  • delo na stroju na različnih strojih.
  • kontrola končnih izdelkov.

Pričakujemo

  • vsaj III. stopnja izobrazbe,
  • zaželene izkušnje na podobnih delovnih mestih,
  • pripravljenost na triizmensko delo,
  • tehnična naravnanost, motiviranost in sposobnost učinkovitega dela v skupini.

Referenčna številka

a0t6N000000nOz2QAE

Potrebujete osvežitev?

Obiščite našo stran za izdelavo življenjepisa in ustvarite svoj življenjepis po meri še danes!

Prijavite se zdaj
Podrobnosti
  • Koper

  • Polni delovni čas

  • Proizvodnja

Delite to delovno mesto

Vprašajte svojega svetovalca/ko za kadre

Mia Perković

Stopite v stik z mano

Priporočila