Job Details

2024.10.24

Skladiščnik na eno izmeno (m/ž) v okolici Celja

Nudimo

  • možnost takojšnje zaposlitve direktno v podjetje,
  • pogodbo za določen čas z možnostjo dolgoročne zaposlitve,
  • enoizmenski delavnik,
  • možnost osebnega razvoja,
  • urejene delovne pogoje.

Mlado in uspešno podjetje podjetje, ki izdeluje plastične izdelke in polizdelke, vabi k prijavi kandidate, ki so pripravljeni na izzive, si želijo novih znanj in si upajo. V kolikor vas zanima delo v mladem in dinamičnem okolju, vas vabimo k prijavi.

Vaše naloge

  • prevzem materiala in izdelkov ter njihovo razporejanje za to določena mesta,
  • natančno in ažurno vnašanje podatkov v informacijski sistem,
  • izpis dobavnic, izdajnic in prevzemnic,
  • nalaganje in razlaganje vozil,
  • izvajanje inventur.

Pričakujemo

  • zaželene so izkušnje z vožnjo viličarja,
  • sposobnost vodenja odpreme dokumentacije,
  • proaktivnost, samoiniciativnost in pismenost.

Prijavite se s klikom na »Prijavite se zdaj«. Prijava naj vključuje vaše kontaktne podatke (tel. številka, e-naslov) in kratek opis vaših delovnih izkušenj in znanj.

Za dodatne informacije vam je na voljo svetovalka za kadre Petra Zorko na telefonski številki 03 42 56 390 ali 040 414 120.

Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o., Mariborska cesta 88, 3000 Celje.

Referenčna številka

a0tbI000008PXsIQAW

Need a refresh?

Visit our CV maker page and create your custom CV today!

Details

  • Laško

  • Polni delovni čas

  • Logistika / Transport

Ask your recruiter

Petra Zorko
Petra Zorko

Contact Me