Job Details

2024.10.04

Dopoldanska izmena

Skladiščnik - komisionar (m/ž) v Gradišču pri Materiji

Nudimo

  • pogodba za nedoločen čas s poskusno dobo dveh mesecev,
  • enoizmenski delovni čas (od 6h do 14h) od ponedeljka do petka,
  • možnost direktne zaposlitve v podjetje,
  • uvajanje in priložnost za priučitev na delovno mesto,
  • izplačilo božičnice in nadpovprečno izplačilo regresa,
  • izplačilo prevoza (kilometrina) in najvišje izplačilo malice,
  • delo v prijetnem kolektivu,
  • možnost koriščenja počitniških kapacitet,
  • brezplačno parkirno mesto,
  • urejeno delovno okolje.

Jesen je pravi čas za nove priložnosti!

Za našega naročnika iščemo zanesljivo in motivirano osebo za delo v skladišču.

Ponujamo vam stabilno zaposlitev z enoizmenskim delovnikom od ponedeljka do petka, prostimi vikendi ter ugodnostmi, kot so božičnica in nadpovprečen regres. Pridružite se prijetnemu kolektivu in izkoristite to priložnost!

Jesen že trka na vrata, zato svojo prijavo oddajte že danes.

Vaše naloge

  • skladiščenje, prevzemanje in izdajanje blaga,
  • zagotavljanje dostave blaga odjemalcem,
  • sprejemanje naročil in sporočanje zalog blaga,
  • izpisovanje dokumentov za odpremo blaga in izpisovanje dobavnic,
  • zagotavljanje reda in čistoče delovnega okolja in sredstev.

Pričakujemo

  • predhodne izkušnje z delom v skladišču,
  • osnovna računalniška znanja v okolju Windows,
  • vozniški izpit B kategorije,
  • izpit za viličarja (predstavlja prednost, ni pa pogoj),
  • komunikativnost, prijaznost in timska usmerjenost,
  • samostojnost in odgovornost.

Prijavite se s klikom na »Prijavite se zdaj«.

Prijava naj vključuje vaše kontaktne podatke (tel. številka, e-naslov) in kratek opis vaših delovnih izkušenj in znanj

Za dodatne informacije vam je na voljo svetovalka za kadre Mateja Urevc na telefonski številki 030 480 960 ali na 01 54 74 352.

Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o., Leskoškova 9e, 1000 Ljubljana.

Referenčna številka

a0tbI000007eDSLQA2

Need a refresh?

Visit our CV maker page and create your custom CV today!

Details

  • Gradišče pri Materiji

  • Polni delovni čas

  • Logistika / Transport

Ask your recruiter

Mateja Urevc

Contact Me