Job Details

2024.10.04

Top službaOdlično podjetje

Vodja segmenta prodaje v avtomobilizmu (m/ž) na terenu

Nudimo

  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev,
  • občasno delo v pisarni v Ljubljani,
  • konkurenčni finančni paket in službeno vozilo za privatne namene,
  • fleksibilen delovni čas,
  • parkirno mesto,
  • vsa potrebna izobraževanja in usposabljanja, ki omogočajo učinkovit profesionalen razvoj zaposlenega,
  • mednarodno sodelovanje v večjem urejenem sistemu,
  • druge ugodnosti (neformalna druženja – team building dogodki, prigrizki in napitki na delovnem mestu idr.).

Uspešno srednje veliko podjetje v svojo ekipo vabi izkušenega prodajnika. Sodeloval bo z mednarodno ekipo, slovenskim vodstvom in poskrbel za učinkovito vodenje prodajnega področja. Če si želite večje dinamike, odgovornosti in hkrati tudi vpliva na poslovne odločitve podjetja, je morda ta priložnost vaš nov začetek.

Vaše naloge

  • poslovna in kadrovska odgovornost za svoje prodajno področje,
  • priprave ter ustrezno izvajanje prodajnih akcij na svojem področju,
  • uvajanje in izobraževanje prodajnega osebja po standardih dela,
  • skupno obiskovanje ključnih kupcev za razvoj prodajnih strategij,
  • analiziranje prodajnih rezultatov,
  • spremljanje poslovanja konkurence in sprememb na trgu,
  • priprava pogodb o poslovnem sodelovanju,
  • proaktivno sodelovanje s produktnimi vodji in marketingom za doseganje prodajnih rezultatov.

Pričakujemo

  • zaključeno V.-VII. stopnjo izobrazbe ekonomske ali tehnične smeri,
  • 3-5 let delovnih izkušenj na odgovornejšem delovnem mestu v prodaji,
  • zaželeno poznavanje ali zanimanje s področja avtomobilizma,
  • izkušnje z delom v Excelu,
  • komunikativnost in veselje do dela z ljudmi,
  • zanesljivost, samostojnost in veselje do pridobivanja novega znanja,
  • pripravljenost na delo na terenu.

Referenčna številka

a0tbI00000742s1QAA

Need a refresh?

Visit our CV maker page and create your custom CV today!

Details

  • Terensko delo

  • Polni delovni čas

  • Prodaja / Razvoj poslovanja

Ask your recruiter

Lucija Ozimek

Contact Me