Job Details

2024.10.04

Enostavna dela v pekarni (m/ž) v Osrednji Sloveniji

Nudimo

  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja,
  • nadpovprečno plačilo malice,
  • urejeno delovno okolje,
  • uvajanje in priložnost za priučitev na delovno mesto,
  • delo v kolektivu z odličnim ekipnim duhom,
  • delo, pri katerem bo prišla do izraza tvoja ljubezen do peke.

Ste strastni ljubitelj peke? Pridružite se ekipi in postanite del ustvarjalnega sveta dišečega kruha. Brez izkušenj, le strast do peke? Nudimo vam priložnost, da se naučite in ustvarjate najokusnejše krušne dobrote.

Prijavite se zdaj ter stopite v svet poln okusnih izzivov!

Vaše naloge

  • priprava sestavin za peko,
  • nadzor avtomatiziranih postopkov gnetenja, oblikovanja in pakiranja,
  • spremlanje delovanja strojev za peko in peči,
  • vzdrževanje čistoče opreme ter delovnih površin v proizvodnji.

Pričakujemo

  • pripravljenost na večizmensko delo,
  • izkušnje z delom v pekarni oz. delom v proizvodnji,
  • pozitivno naravnanost,
  • pripravljenost za učenje in pridobivanje novih znanj v okviru delovnega mesta.

Prijavite se s klikom na »Prijavite se zdaj«.

Prijava naj vključuje vaše kontaktne podatke (tel. številka, e-naslov) in kratek opis vaših delovnih izkušenj in znanj

Za dodatne informacije vam je na voljo svetovalka za kadre Mateja Urevc na telefonski številki 030 480 960 ali na 01 54 74 352.

Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o., Leskoškova 9e, 1000 Ljubljana.

Referenčna številka

a0t6N000009O2Z2QAK

Need a refresh?

Visit our CV maker page and create your custom CV today!

Details

  • Ljubljana/Vič, Vrhnika

  • Polni delovni čas

  • Proizvodnja

Ask your recruiter

Mateja Urevc

Contact Me