Job Details

2024.10.04

Sodelavec v proizvodnji (m/ž) v Celju

Nudimo

  • zaposlitev za določen čas z možnostjo in željo po dolgoročnem sodelovanju,
  • nadpovprečno izplačilo plače v regiji,
  • nadpovprečno izplačilo regresa in božičnice,
  • možnost napredovanja in dodatnih izobraževanj,
  • številne ugodnosti za zaposlene (možnost koriščenja počitniških kapacitet podjetja, organizirana rekreacija v prostem času itd..).

Uspešno in ugledno mednarodno podjetje iz Celja išče okrepitve v proizvodnji v eni izmed njihovih poslovnih enot. Ne odlašajte in se prijavite še danes!

Vaše naloge

  • priprava in pakiranje izdelkov,
  • sprejem surovin od dobaviteljev,
  • upravljanje viličarja.

Pričakujemo

  • zaključena vsaj osnovnošolska izobrazba,
  • pripravljenost na večizmensko delo,
  • vestnost, natančnost in fleksibilnost.

Referenčna številka

a0t6N000009NuLkQAK

Need a refresh?

Visit our CV maker page and create your custom CV today!

Details

  • Savinjska regija

  • Polni delovni čas

  • Proizvodnja

Ask your recruiter

Petra Zorko
Petra Zorko

Contact Me