Job Details

2024.10.25

Operater strojev (m/ž) v Celju

Nudimo

  • možnost dolgoročne zaposlitve,
  • delo z najsodobnejšimi stroji,
  • izplačilo regresa v višini 2000 EUR v letu 2023,
  • dodatna motivacijska izplačila glede na lastno delovno učinkovitost,
  • delo v podjetju, ki posebno pozornost posveča zdravju in dobremu počutju zaposlenih.

Eno vodilnih evropskih podjetij na področju proizvodnje varnostnih tiskovin išče nove okrepitve. Si želite biti del inovativnega ter okolju prijaznega podjetja, ki vam omogoča napredovanje? Ne zamudite priložnosti za novo zaposlitev, ste le klik stran od prijave.

Vaše naloge

  • delo na strojih (priprava, zagon, nastavljanje..),
  • kontrola kvalitete materiala in izdelkov,
  • vodenje evidenc in skrb za ustreznost dokumentacije.

Pričakujemo

  • zaželene so izkušnje z delom na stroju,
  • pripravljenost na večizmensko delo,
  • potrdilo o nekaznovanosti,
  • samostojnost, zanesljivost in natančnost.

Referenčna številka

a0t4H00000sNwYNQA0

Need a refresh?

Visit our CV maker page and create your custom CV today!

Details

  • Celje

  • Polni delovni čas

  • Proizvodnja

Ask your recruiter

Petra Zorko
Petra Zorko

Contact Me