Job landing page header image

Podjetje Trenkwalder kadrovske storitve d.o.o. je del mednarodnega koncerna z več kot 30-letno tradicijo. V Sloveniji se lahko pohvalimo z najintenzivnejšo tržno rastjo med tovrstnimi podjetji, v 17 letih prisotnosti na trgu smo zgradili številna dolgoročna partnerstva, vzpostavili digitalno bazo z več kot 100.000 kandidati in povečali število zaposlenih. Naš uspeh temelji na usposobljenih, ciljno usmerjenih in inovativnih zaposlenih.

V naši poslovalnici v Ljubljani vas vabimo, da se nam pridružite kot:

Svetovalec za kadrovanje (m/ž) v Ljubljani

Lokacija: Ljubljana

Prijavi se zdaj

Vaše naloge

Pričakujemo

Če ste... …ste na dobri poti k povabilu na zaposlitveni razgovor 😊

Nudimo

Prijavi se s klikom na 'Prijavi se zdaj'.
Prijava naj vključuje vaše kontaktne podatke (tel. številka, email) in življenjepis.

Še nisi povsem prepričan/a? Potem pokliči Lucijo Ozimek, Trenkwalder svetovalko za kadre, na 030 710 350.
Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o., Leskoškova 9d, 1000 Ljubljana
Novo iskanje dela >