Job landing page header image

Posluževalec stroja (m/ž), Maribor

Bi si želeli zaposlitve v okolju s sodobno tehnološko opremo in urejenimi proizvodnimi prostori? Ugledno podjetje iz okolice Maribora, ki se ukvarja s samostojno proizvodnjo in trženjem proizvodov za evropsko avtomobilsko industrijo nudi priložnost zaposlitve in napredovanja, zato v svojo sredino vabi več kandidatov za delovno mesto:

Referenčna številka: SI2018680388

Prijavi se zdaj

Posluževalec stroja (m/ž)

Opis delovnega mesta: Pričakujemo: Pričakujemo:

Prijave z vašimi kontakti (tel. številka, elektronski naslov) in opisom dosedanjih izkušenj, sprejemamo na elektronskem naslovu: prijava@trenkwalder.com.

Za vse dodatne informacije smo vam na voljo na 02 23 48 266 ali na 040 412 261. Trenkwalder, d.o.o., Slovenska ulica 17, 2000 Maribor.

Pri prijavi obvezno navedite referenčno številko: SI2018680388.